Streç Film Kullanım Alanları


Streç film farklı alanlarda tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Streç filmin kullanılma amacı, ambalajlanan ürünlerin sabit kalmasını sağlayabilmektir.

Ankara streç film çeşitleri ile sarılan ürünler nakliye esnasında hasar görmeden yeni yerlerine ulaştırılır. Sanayi tipi streç film çeşitleri özellikle firmalar tarafından tercih edilir. Farklı boy ve ebatlarda üretilebilir. Sektörün farklı ihtiyaçlarının olması streç filmlerin boyutlarını da değiştirmektedir. Firmamız müşterilerimizin Ankara streç film ile ilgili ihtiyaçlarına çözüm getirmek için kuruldu. Kaliteli sağlam ürünler temin ederek sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Streç Film Nedir?

Evlerimizin vazgeçilmez ürünlerinden biri olmayı başaran streç filmler sadece evlerde değil, endüstriyel alanlarda da kullanılmaktadır. Streç film, plastik olarak da adlandırılabilen şeffaf bir paketleme ünitesidir. Yüksek dayanıklılık özelliğinin bulunması ürünlerin kolayca korunmasını sağlamaktadır. Polietilen ya da PVC’nin farklı türlerinden de üretilebilir. İnce, plastik yapısı sebebiyle ısıya karşı tepkiler verebilir.

Ürünün hava arasındaki etkileşimi kesen streç filmler tozlanma, nemlenme veya ıslanma gibi birçok dış faktörlere karşı da koruma sunuyor. Bu sebeple endüstriyel kuruluşların vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. Üretim süreci boyunca kritik öneme sahiptir.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için biz streç film konusunda müşterilerimize destek veriyoruz. Birçok endüstriyel kuruluş, ürünleri muhafaza etmek için streç filmlerden destek almaktadır. Ankara’dan Türkiye’nin dört köşesine ürün satışı gerçekleştiriyoruz. Ankara streç film konusunda aradığınız destek şimdi elinizin altına geliyor. Ücretsiz olan keşif hizmetimizle tanışmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz. İlk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Ekonomik ve kaliteli streç filmler bu adres üzerinde sizlere sunuluyor.

Müşteri beklentilerini karşılamak kalitemizi sürekli olarak arttırmaya devam ediyoruz. Sitemiz üzerinde yüzlerce ürünü tek bir tıkla inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Yüksek teknoloji makine parkurumuz ile istediğiniz ölçülerde ürünlerimizi imal edebiliriz. Kaliteye ve profesyonelliğe önem veren markalardan bir tanesiyiz. Günümüzde piyasada aranılan ve tercih edilen ürünleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Üretiminin bir kısmını ihraç eden firmamız, gıda ve tarım bakanlığının yetkilendirmesi altında hizmetlerini sürdürmektedir. Hizmet detaylarımız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top