Ankara Streç Film Ürünleri


Streç filmleri evimizde kullandığımız gibi fabrikalarda da ürünleri dış etkilerden korumak için paketleme aşamasında da kullanılmaktadır.

Ürünleri korumak ve ambalajlanmasını sağlamak için hem evlerde hem de üretim merkezleri gibi fabrikalarda Ankara streç film firması tarafından üretilen streçleri kullanmaktayız. Bu yüzden streç filmler kullanıldığı alanlar bakımında ayrılmaktadır.

Palet Streç Film Üretimi

Fabrikalarda üretilen malzemelerin ve ya paletlerin zarar görmemesi ve paketlenmesi için streç filmler kullanılmaktadır. Streç filmler malzemeleri sıkıca sardığı için paletlerin dağılmasını önler ve sevkiyat için kolaylık sağlar. Streç filmler paketlenen ürünlerin hava ile temasını kestiği için de ürünlerin bozulmadan sevkiyatı gerçekleşmiş olur. Bu ürünlerin kokusuz ve şeffaf olması paketlenen ürünler için oldukça önemlidir. Ayrıca Ankara streç film firması tarafından üretimi yapılan streçler geri dönüşümlü olması açısından da doğaya zararsızdır. Fabrikalar da ve ya üretim merkezlerinde paletlerin paketlenmesi için en uygun ve ekonomik yöntem streç filmdir.

Gıda Streç Film Üretimi

Streç film üretim merkezlerinde paletlerin paketlenmesi için kullanıldığı gibi evlerimizde de gıdaların paketlenmesi için güvenli bir şekilde kullanılabilir. Gıdalarınızın streç film ile paketlenmesi uzun ömürlü olmalarını sağlar. Streç film ile paketlenen gıdalarınız hava ile teması bulunmamasından dolayı gıdalarınızın çürümesini geciktirme konusunda da yardım sağlamaktadır. Buzdolabında saklayacağınız gıdalarınızı streç film ile paketleyerek dökülme ihtimalini ve kokularının birbirine karışmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca paketlediğiniz gıdalarınızın tozlanmasını önleyerek gıdalarınız için hijyen sağlayabilirsiniz. Ürünlerimizin geri dönüşümlü ve doğaya zararsız olması açısından gıdalarınız için güvenle kullanabilirsiniz. Bir diğer önemli nokta ise ürünlerimizin kokusuz ve şeffaf olması gıdalarınız için güven sağlamaktadır.

Streç film üretimi müşterilerimizin istediği boy ve kalınlıkta üretilmektedir. Eğer paletleriniz için streç film talep ediyorsanız en büyük ve kalınlıkta üretimi sağlanacaktır. Gıdalarınız için ise, gıdalarınıza uygun boyutta ve kalınlıkta üretimler sağlamaktayız. Ankara streç film firması olarak, üretim için kullandığımız malzemeler sağlığa zararlı olmayıp doğa açısından da zararsızdır. Bu yüzden güvenle streç filmlerimizi paletleriniz ve ya gıdalarınız için kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için sizlerin güvenliği ve sağlığı bizim için oldukça önemlidir.

Scroll to Top