Ankara Streç Film Üretimi


Streç filmler ürünlerin saklanması ve ya korunması açısından oldukça yararlı ve önemli malzemelerdir.

Gıdalarınızı ve ya paketlenecek ürünlerinizi Ankara streç film olarak üretimini yaptığımız streç filmlerle güvenli bir şekilde muhafaza edebilir ve koruma sağlayabilirsiniz. Genellikle evlerimizde gıdalarımızı ve ya başka ürünleri paketlemek ve muhafaza etmek için streç filmler kullanmaktayız. Fakat artık günümüzde üretim merkezlerinde de paletleri ve ya kolileri korumak için streç filmden yardım alınmaktadır.

Streç Film Kullanım Alanları

Günümüzde artık streç filmler birçok alanda kullanılmaktadır. Mutfaklarımızdan üretim merkezleri gibi fabrikalarda paletler için her alanda ambalajlama işlemi için oldukça sık tercih edilmektedir. Streç filmin ambalajlama için tercih edilmesinin sebebi ise hem ekonomik hem de kaliteli bir malzeme olmasından dolayıdır. Mutfaklarda gıdaların paketlenmesi ve korunması için streç film sıkça tercih edilmektedir. Gıdaların tazeliğinin korunması ve çürümesini önlemek için streç film kullanımı oldukça önemlidir. Aynı şekilde buzdolabında saklayacağınız ürünlerin dökülmesini önlemek ve kokularının birbirine karışımını engellemek için kullanımı faydalı olacaktır. Üretim merkezleri ve ya büyük fabrikalarda malzemelerin dağılmasını önlemek ve sevkiyat aşamasında zarar görmesini engellemek için Ankara streç film firması tarafından üretilen streçleri kullanmak oldukça önemlidir.

Streç Film Fiyatları

Streç filmlerin kullanıldığı alanlar değişiklik gösterdiği için ürünlerin boyutu ve kalınlığı da değişiklik göstermektedir. Bu değişkenler ise streç film fiyatlarını belirlemektedir. Mutfakta gıdalarımız için kullandığımız streç filmlerin boyutu ve kalınlığı diğerlerine göre az olduğu için fiyatı da diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Fabrikalarda paletler için kullanılanlar ise boyutu ve kalınlığının fazla olmasından dolayı diğerlerine göre fiyatı artış göstermektedir. Streç filmin üretim aşamasında kullanılan malzemelerinde kalitesi ve özelliğine göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Ankara streç film firması olarak üretimini yaptığımız malzemeleri güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiğimiz için üretim aşamasında en kaliteli ve güvenilir malzemeleri kullanarak sizin sağlığınıza da önem vermekteyiz. Ayrıca üretimini yaptığımız streç film geri dönüşümlü olduğu için doğa içinde oldukça zararsızdır. Doğa dostu streç filmlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Scroll to Top