Ankara Streç Film Güvenli Midir?


Streç filmleri artık hayatımızın neredeyse her alanında kullandığımız için güvenli olması da ayrıca bir öneme sahiptir.

Gıdalarımız için ve ya üretim merkezlerinde paletlerin korunması için kullanılan Ankara streç filmin güvenliği de bir o kadar önemlidir.

Streç Film Üretimi

Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen streç filmlerin üretim aşamasında kullandığımız ürünler son derece kaliteli ve güvenilir malzemelerden oluşmaktadır. Kullanılacak alanlara göre üretim aşamasında kullanılan ürünler ve miktarları değişiklik gösterebilir. Fabrikalarda paletler için kullanılacak olan streç filmler için üretim aşamasında kullanılacak malzeme miktarları fazla olacaktır. Paletleri korumak ve muhafaza etmek için streç filmlerin boyutu büyük, gerginliği ise oldukça esnek olmalıdır. Bu yüzden kullanılan malzemeler değişiklik gösterir.

Çevre Dostu Streç Film

Üretim aşamasında kullandığımız ürünlerle streç filmler doğaya zararsız olarak üretilmektedir. Ürettiğimiz streç filmler geri dönüşümlü olduğu için çevre dostu olup doğaya son derece zararsızdır. Bu yüzden hem gıdalarımız için hem de paletler için kullanılan streç filmleri güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. İnsan sağlığına zarar veren herhangi bir madde kullanılmadığı için gıdalarınız için de güvenle kullanabilirsiniz.

Streç Film Fiyatları

Ankara streç film firması olarak üretimini yaptığımız streç filmlerin boyutuna ve kalınlığına göre fiyatları da değişiklik göstermektedir. Ürünlerimizin kullanım alanları çeşitli olduğu için fiyat aralıkları da bu yüzden değişmektedir. Gıda paketlemeleri için kullanılan ürünlerin boyutu ve kalınlığı fazla olmadığı için fiyatları diğerlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Paletler için kullanılan streç filmler ise boyutları ve kalınlıkları fazla olduğu için gıda alanında kullanılanlara göre fiyatları artış göstermektedir. Aynı şekilde üretim aşamasında kullanılan malzemelerin de yoğunluğu ve kalitesi fiyatları etkilemektedir.

Firmamız tarafından üretimi yapılan streç filmleri güvenle her alanda kullanabilirsiniz. Ankara streç film firması olarak müşteri memnuniyetine ve güvenliğine verdiğimiz önemden dolayı üretim aşamasında son derece kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanmaktayız. Üretim aşamasında insan sağlığı için zararlı ürün kullanmadığımız için ürünlerimiz güvenilirdir. Ayrıca streç filmler geri dönüşümlü olduğu için de çevre dostu olup doğaya zararsızdır.

Scroll to Top