Ankara Streç Film Firması


Streç film yıllardan beri evlerimizde gıdalarımızı saklamak ve korumak için kullandığımız malzemedir.

Streç kelime anlamı İngilizce stretch yani gerginlik anlamından gelmektedir. Ankara streç film firmasının üretimi sağladığı ürünlerde elastik yapısıyla öne çıkmaktadır. Bir streç filmin elastik olması kullanılacak ürünler için oldukça önemlidir. Streç filmler birçok alanda kullanılmaktadır.

Streç Filmlerin Kullanıldığı Alanlar

Birçok çeşitli alanlarda kullanılan streç filmin başlıca kullanıldığı alanlar genel olarak evlerimizde mutfaklarda ve üretim merkezlerinde paletlerin paketlenmesi için kullanılmaktadır. Evlerimizde gıdalarımızı paketlemek ve buzdolabında güvenle saklamak için streç filmden yardım almaktayız. Streç film ile paketlenen gıdalar hava teması bulunmadığı için çürüme riski azaltır ve tazeliğini korumayı sürdürür. Aynı şekilde paketlediğimiz ürünler eğer sıvı ise buzdolabında dökülme riskini azaltmaktadır. Buzdolabında saklanan ürünlerin çeşitliliğinden dolayı kokuları birbirlerine geçmektedir. Kokuların birbirine geçmesini önlemek için ise gıdalarımızı streç film ile paketlemeliyiz. Aynı şekilde üretim merkezlerinde paketlenen ürünlerin dağılmaması ve zarar görmemesi için streç filmden yardım alınmaktadır. Sevkiyat sırasında streç film kullanılmış paletler oldukça kolaylık sağlayabileceği gibi koruma sağladığı içinde oldukça önemlidir.

Streç Film Üretimi

Ankara streç film firması tarafından üretimi yapılmakta olan streçler şeffaf ve kokusuz olması kullanılan ürünler için oldukça önemlidir. Özellikle gıda malzemeleri için kullanılan streç filmlerin kokusuz olması gıdaların sağlıklı bir şekilde kullanılması açısından oldukça önemlidir. Üretimini yaptığımız streç filmlerin bir diğer önemli noktası ise üretim sırasında tamamen çevre dostu malzemelerin kullanılmış olmasıdır. Ayrıca üretimini yaptığımız streç filmler geri dönüşümlü olduğu için doğaya zararsız ve doğa dostu olduğu içinde çevre için oldukça önemlidir. Üretim aşamasında en kaliteli ürünleri kullanarak istediğiniz boyutta ve kalınlıkta streç film üretmekteyiz. Kullanacağınız alana göre streç filmin boyutuna ve kalınlığına karar verebilirsiniz.

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmak istediğimiz için Ankara streç film firması olarak üretim aşamasında sağlıklı ve kaliteli ürünler kullanmaktayız. Ürünlerimiz beklentilerinizi karşılayabileceği gibi kullanacağız alanlar içinde oldukça yararlı olacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı streç film üretimini özverili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Scroll to Top